You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

N-Camp Obóz Młodzieżowy


w Kątach Rybackich, 5-14 sierpnia 2021r.


ORYGINALNA STRONA PROJEKTU
O Projekcie
N-Camp to wyjątkowy obóz dla młodzieży od 10 do 15 roku życia.
Obóz powstał z myślą o dzieleniu się naszą pasją z młodymi ludźmi. Chcemy zachęcić młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i inwestowania w swoje umiejętności. Siła, która drzemie w młodych ludziach jest niezwykła i chcemy ją wykorzystać, aby z każdą z grup stworzyć wspaniały projekt.
Przygotowujemy tylko jeden turnus i to w niego wkładamy całe nasze serce i czas. Nie musimy dzielić naszej uwagi w wiele projektów lecz całą naszą uwagę skupiamy na tym, żeby nasz wypoczynek przygotowany był perfekcyjnie, bezpiecznie i kreatywnie.
więcej na stronie ProjektuCztery rodzaje grup warsztatowych
Nasze obozy przygotowane są tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie.
Interesujesz się sztuką? Zapraszamy do grupy teatralnej. Dowiesz się jak wygląda zawód aktora. Tajniki pracy głosem zostaną podane Ci w przyjemny sposób. Kreatywność i praca z własnym ciałem pozwolą stworzyć spektakl marzeń.
Lubisz śpiewać? A może śpiewasz bardzo dobrze? Chcesz rozwijać się wokalnie? Jesteśmy na to gotowi! Zapraszamy na obóz wokalny podczas którego nabędziesz niezwykłe umiejętności i rozszerzysz swój wokalny warsztat. Ekipa N-Camp jest gotowa wspierać wschodzące gwiazdy muzyki!
Bliski jest Ci ruch i ekspresja ciała? Lepiej nie mogłeś trafić! Nasze warsztaty taneczne są tym co może Ci się przydać w rozwijaniu tanecznego talentu. Taniec to nie tylko sekwencja ruchów, ale emocje, które możesz przekazać odbiorcom. Przekonaj się o tym pod okiem profesjonalnego trenera!
Chcesz podróżować, zwiedzać świat i pięknie żyć? Chcesz nauczyć się języka nie tylko siedząc nad słownikami i podręcznikami? Pokażemy, że można inaczej! Naucz się języka przez działanie. Twórcze warsztaty pod okiem profesjonalisty pokażą Ci jak wiele perspektyw otwiera się dzięki lepszej znajomości angielskiego. Czas obozu N-Camp jest po to, żebyś mógł mieć styczność z angielskim w codziennych sytuacjach.
Zachęcamy do sprawdzenia programów naszych warsztatówZobacz jak dbamy o bezpieczeństwo
Zapoznaj się z naszymi dokumentami. Tu znajdziesz regulaminy oraz informacje jak dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. W zakładce do pobrania znajdują się dokumenty, które rodzic lub opiekun prawny dziecka zapisanego na obóz musi wypełnić i odesłać przed rozpoczęciem obozu. Zapoznaj się również z naszym cennikiem oraz przygotowanymi promocjami.Zobacz stosowne dokumenty


Cena
Cena naszego obozu to 2500 zł za 10 dniowy turnus.
Uwaga promocja dla zdecydowanych! Do 15 maja wyjątkowo niska cena tylko 2300 zł.
Zapraszamy do kontaktu.

Urszula Kalinowska tel. 531 622 012;
Realizujemy bon turystyczny
Zapytaj o dodatkowe zniżki!

Wybierając nasz obóz zapewniasz sobie gwarancję ceny bez dodatkowych opłat! W cenę naszego obozu wchodzą:
* Warsztaty.
* Sprzęt.
* Ubezpieczenie.
* Transport (na trasie Toruń - Kąty Rybackie i z powrotem lub Warszawa- Kąty Rybackie i z powrotem).
Jeżeli chcesz dojechać z innego miasta w Polsce skontaktuj się z nami indywidualnie.
* Wycieczki (jeżeli wytyczne MZ i GIS pozwolą na przemieszczanie się grup).
* Indywidualne konsultacje z trenerem lub lektorem.
* Opiekę medyczną oraz ratownika wodnego.
* Gadżety N-Camp (w tym butelkę filtrującą).
N-Camp to zero ukrytych kosztów.

Dni do końca promocji!