You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

N-Camp Obóz Młodzieżowy


w Kątach Rybackich, 5-14 sierpnia 2021r.


ORYGINALNA STRONA PROJEKTU
O Projekcie
N-Camp: Wreszcie ulga dla Rodziców Zdolnych Dzieci (od 10 do 15 roku życia).
STRASZNA CENA. Ty też nie możesz patrzeć na to, jaką cenę płacą Dzieci i Młodzież za miesiące izolacji? Eksperci PAN-u alarmują, że psychologiczne skutki pandemii w tej grupie wiekowej mogą się w pełni ujawnić dopiero za jakiś czas. Czy nowy rok szkolny także trzeba będzie spisać na straty? Na pewno nie będzie on lepszy, jeśli wspólnie czegoś nie zrobimy.
BEZ SCHEMATU. My nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim, ale chcemy dodać skrzydeł przynajmniej tylu Młodym zdolnym ilu się da. Dlatego stworzyliśmy N-Camp – elitarny obóz młodych talentów. Zerwaliśmy z tradycyjnym schematem letniego obozu. Dlatego nie proponujemy kolejnego taniego wypoczynku dla wszystkich, gdzie każdy ma znaleźć coś dla siebie. Nie interesuje nas „masówka” i podejście „byle więcej uczestników!”
PRIORYTETY. N-Camp to faktycznie cztery równoległe obozy w czasie jednego turnusu: teatralny, taneczny, wokalny i językowy. Mamy trzy priorytety: bezpieczeństwo, integracja, rozwój.
BEZPIECZEŃSTWO. Zatrudniamy podwójną kadrę, która od lat współpracuje ze sobą. Każda grupa ma swojego szkoleniowca odpowiedzialnego za warsztaty i osobnego wychowawcę. Dzieci będą więc podwójnie „zaopiekowane”. Ponadto wszystkim grupom dedykowana jest pielęgniarka i ratownik – na czas kąpieli w morzu. Grupy są małe – do 18 osób – aby wychowawcy i szkoleniowcy mogli poświęcić więcej czasu każdemu Dziecku.
INTEGRACJA. Nasz zgrany zespół rozumie znaczenie dobrej atmosfery i integracji w grupie rówieśniczej. Po długim okresie izolacji Dzieci mają wyraźny deficyt sprawności interpersonalnych. Przygotowaliśmy wiele gier i zabaw integracyjnych, aby pomóc im przełamać nabyte ograniczenia. Otworzymy Twoje Dziecko na nowe relacje z rówieśnikami. Rozrywki sportowe, plażowanie, wspólne kąpiele w morzu i obcowanie z przyrodą wzmocnią te sprawności. W zespole mamy również specjalistkę od śmiechoterapii, więc nie będzie nudy.
ROZWÓJ. Uczestnicy mają codziennie 5 godzin warsztatów, co daje razem 40 godzin nauki przez zabawę. Każdy uczestnik może korzystać z indywidualnych konsultacji ze szkoleniowcami – poza godzinami zajęć. Jeśli dobrze policzysz, to jest więcej niż Twoje Dziecko mogłoby zyskać przez cały semestr uczestniczenia w prywatnych zajęciach pozalekcyjnych. UCZCIWA CENA. To nie Twoja wina, że dotąd nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego obozu dla Dziecka. To także nie przypadek, iż trafiłeś na stronę N-Camp. Nikt w Polsce nie da Ci tyle za uczciwą cenę, ile zyskasz z N-Camp. Nie wierzysz? Jeśli już zdążyłeś pomnożyć wspomnianą wyżej liczbę zajęć warsztatowych przez średnią stawkę godzinową dla takich aktywności, to na pewno widzisz, że u nas właściwie płacisz tylko za warsztaty. Cała reszta jest gratis(!). Poniżej zobacz Twoją listę korzyści.
więcej na stronie ProjektuCztery rodzaje grup warsztatowych
Interesujesz się sztuką? Zapraszamy do grupy teatralnej. Dowiesz się jak wygląda zawód aktora. Tajniki pracy głosem zostaną podane Ci w przyjemny sposób. Kreatywność i praca z własnym ciałem pozwolą stworzyć spektakl marzeń.
Lubisz śpiewać? A może śpiewasz bardzo dobrze? Chcesz rozwijać się wokalnie? Jesteśmy na to gotowi! Zapraszamy na obóz wokalny podczas którego nabędziesz niezwykłe umiejętności i rozszerzysz swój wokalny warsztat. Ekipa N-Camp jest gotowa wspierać wschodzące gwiazdy muzyki!
Bliski jest Ci ruch i ekspresja ciała? Lepiej nie mogłeś trafić! Nasze warsztaty taneczne są tym co może Ci się przydać w rozwijaniu tanecznego talentu. Taniec to nie tylko sekwencja ruchów, ale emocje, które możesz przekazać odbiorcom. Przekonaj się o tym pod okiem profesjonalnego trenera!
Chcesz podróżować, zwiedzać świat i pięknie żyć? Chcesz nauczyć się języka nie tylko siedząc nad słownikami i podręcznikami? Pokażemy, że można inaczej! Naucz się języka przez działanie. Twórcze warsztaty pod okiem profesjonalisty pokażą Ci jak wiele perspektyw otwiera się dzięki lepszej znajomości angielskiego. Czas obozu N-Camp jest po to, żebyś mógł mieć styczność z angielskim w codziennych sytuacjach.
Zachęcamy do sprawdzenia programów naszych warsztatówZobacz jak dbamy o bezpieczeństwo
Zapoznaj się z naszymi dokumentami. Tu znajdziesz regulaminy oraz informacje jak dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. W zakładce do pobrania znajdują się dokumenty, które rodzic lub opiekun prawny dziecka zapisanego na obóz musi wypełnić i odesłać przed rozpoczęciem obozu. Zapoznaj się również z naszym cennikiem oraz przygotowanymi promocjami.Zobacz stosowne dokumenty


Cena
Cena naszego obozu to 2500 zł za 10 dniowy turnus.
Uwaga promocja dla zdecydowanych! Do 15 maja wyjątkowo niska cena tylko 2300 zł.
Zapraszamy do kontaktu.

Urszula Kalinowska tel. 531 622 012;
Realizujemy bon turystyczny
Zapytaj o dodatkowe zniżki!

Wybierając nasz obóz zapewniasz sobie gwarancję ceny bez dodatkowych opłat! W cenę naszego obozu wchodzą:
* Warsztaty.
* Sprzęt.
* Ubezpieczenie.
* Transport (na trasie Toruń - Kąty Rybackie i z powrotem lub Warszawa- Kąty Rybackie i z powrotem).
Jeżeli chcesz dojechać z innego miasta w Polsce skontaktuj się z nami indywidualnie.
* Wycieczki (jeżeli wytyczne MZ i GIS pozwolą na przemieszczanie się grup).
* Indywidualne konsultacje z trenerem lub lektorem.
* Opiekę medyczną oraz ratownika wodnego.
* Gadżety N-Camp (w tym butelkę filtrującą).
N-Camp to zero ukrytych kosztów.

Dni do końca promocji!