You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

PIELGRZYMKA DO USA

CENA: 4550 PLN + 4500 USD (+ 400 USD napiwki i wstępy)

DZIEŃ 1.
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Waszyngtonu. Przylot do Waszyngtonu. Transfer do hotelu i nocleg.

DZIEŃ 2.
Śniadanie. Zwiedzanie Bazyliki Niepokalanego Poczęcia. Msza Święta. Zwiedzanie stolicy: Kapitol, Biały Dom, Pennsylvania Av oraz najsłynniejsze narodowe pomniki: Lincolna, Waszyngtona, Bohaterów Wojny Wietnamskiej. Przejazd w okolice Filadelfii.

DZIEŃ 3.
Śniadanie. Zwiedzanie pierwszej stolicy Stanów Zjednoczonych: spacer obok historycznych budynków miasta: Independence Hall – miejsce, w którym ogłoszono Deklarację Niepodległości oraz Konstytucję Stanów Zjednoczonych, budynek Kongresu. Następnie przejazd do Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Doylestown. Pobyt w Sanktuarium oraz Msza Święta. Obiadokolacja. Przejazd na nocleg w okolice Nowego Jorku.

DZIEŃ 4.
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Nowego Jorku: rejs statkiem na Statuę Wolności, zwiedzanie Manhattanu: Katedra św. Patryka, Punkt Zero (dawniej World Trade Center), Budynek Giełdy Nowojorskiej, Wall Street, Broadway, Empire State Building, budynek Biblioteki Narodowej, V Aleja, Central Park. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 5.
Po śniadaniu przejazd przez stan Nowy Jork do najsłynniejszych wodospadów świata - Niagara. Po drodze zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej oraz Msza Święta. Wieczorem podziwianie iluminacji świetlnych nad wodospadem Niagara. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 6.
Śniadanie. Zwiedzanie wodospadów Niagara, rejs słynnym statkiem Maid of the Mist pod sam wodospad oraz wyprawa na Kozią Wyspę. Przelot do Los Angeles. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 7.
Śniadanie. Zwiedzanie Los Angeles: historyczne centrum miasta, Beverly Hills, Sunset Blvd., słynny napis Hollywood, Chiński Teatr, Aleja Gwiazd. Przejazd na kolację i nocleg w okolice Kanionu Kolorado.

DZIEŃ 8.
Śniadanie. Przejazd do najsłynniejszego kanionu na świecie – Kanionu Kolorado. Podziwianie bezkresnych ścian kanionu z najciekawszych punktów widokowych. Przejazd na nocleg w okolice Flagstaff, które znajduje się przy słynnej Route 66, którą podążali osadnicy na Zachód w czasach słynnej „gorączki złota”. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 9.
Śniadanie. Przejazd przez tereny należące do rezerwatu Indian Navajo i Hopi do słynnych „czerwonych skał” w Dolinie Pomników, znanych z licznych filmów kręconych w krajobrazach Arizony. Kolacja i nocleg w okolice Page.

DZIEŃ 10.
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie jednego z najpiękniejszych amerykańskich parków – Bryce National Park. Podziwianie wspaniałych kolorów i bajecznego krajobrazu kanionu. Następnie przejazd malowniczą drogą przez Park Narodowy Zion w kierunku Las Vegas. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 11.,
Śniadanie. Całodzienny pobyt w stolicy rozrywki i hazardu – Las Vegas. W czasie wolnym oglądanie licznych przedstawień odbywających się na wolnym powietrzu. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 12.
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Parku Narodowego Doliny Śmierci – najniższe, najsuchsze i najgorętsze miejsce w USA. Kolacja i nocleg w okolicy Parku Yosemite.

DZIEŃ 13.
Śniadanie. Zwiedzanie Parku Narodowego Yosemite z Doliną Yosemite – jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie: największy wodospad w Ameryce Północnej i gigantyczne sekwoje. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 14.
Śniadanie. Przejazd do San Francisco. Msza Święta. Zwiedzanie San Francisco, m. in. hiszpańska misja Dolores, Golden Gate Bridge i Lombard Street, Rosyjskie Wzgórza, Dzielnica Chińska. Po południu czas wolny na zakupy. Kolacja i nocleg w San Francisco.

DZIEŃ 15.
Śniadanie. Przejazd do hiszpańskiej misji w Monterrey. Zwiedzanie misji i słynnego Oceanarium. Msza Święta. Kolacja i nocleg w San Francisco.

DZIEŃ 16.
Śniadanie. Transfer na lotnisko i odlot do kraju. Kolacja serwowana na pokładzie samolotu.

DZIEŃ 17.
Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:
• śniadania kontynentalne (skromne), kolacje
• opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika na całej trasie
• transport klimatyzowanym samochodem lub autokarem
• bilety wstępu
• hotele 3* typu Ramada, Comfort Inn, Best Western, Quality Inn
• rezerwacje miejsc dla potrzeb odbycia codziennej Mszy Świętej

CENA: 4550 PLN + 4500 USD (+400 USD napiwki i wstępy)
[*jeśli jesteś jedną z 13 osób, które stanowią człon założycielski tej grupy od 2 lat, to mamy dla Ciebie niespodziankę:-)]


W CENIE:
* śniadania i kolacje
* opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika na całej trasie
* transport klimatyzowanym samochodem lub autokarem
* hotele 3* (lokalny standard)
* ubezpieczenie KL + NNW * [NOWOŚĆ: ubezpieczenie obejmuje także choroby przewlekłe, zaś osoby po 65 roku NIE wnoszą dodatkowych opłat].
* pokoje dwuosobowe z łazienką
* bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i parków narodowych
* rezerwacje miejsc dla potrzeb codziennej Mszy Świętej
* 1 napój do kolacji do wyboru (woda, piwo, napój gazowany)
* napiwki
* opłaty lotniskowe i opłaty graniczne
* Eucharystia i opieka duchowa - Ks. Dariusz Iwański, WT UMK Toruń

Zapisy przyjmuje:
Agnieszka Mazur

Tel. 513 192 770;
i Izabela Zalech
Tel. 663 534 462;
UWAGI:
o wyjazd zostanie zrealizowany przy min 30 uczestnikach ;
o plan jest ramowy i może ulec zmianie w niektórych punktach;
o organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne od niego;