STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
wrzesień  2021r.

N-Adventures.

 

PIELGRZYMKA PRZENIESIONA

NA PRZYSZŁY ROK.

ZAPISY W TOKU.

ZAPRASZAMY!

 

 

wrzesień 2021r.

PROGRAM PIELGRZYMKI
USA: WSCHODNIE I ZACHODNIE WYBRZEŻE

 

DZIEŃ 1.

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Waszyngtonu. Przylot do Waszyngtonu. Transfer do hotelu i nocleg.

 

DZIEŃ 2.
Śniadanie. Zwiedzanie Bazyliki Niepokalanego Poczęcia. Msza Święta. Zwiedzanie stolicy: Kapitol, Biały Dom, Pennsylvania Av oraz najsłynniejsze narodowe pomniki: Lincolna, Waszyngtona, Bohaterów Wojny Wietnamskiej. Przejazd w okolice Filadelfii.

 

DZIEŃ 3.

Śniadanie. Zwiedzanie pierwszej stolicy Stanów Zjednoczonych: spacer obok historycznych budynków miasta: Independence Hall – miejsce, w którym ogłoszono Deklarację Niepodległości oraz Konstytucję Stanów Zjednoczonych, budynek Kongresu. Następnie przejazd do Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Doylestown. Pobyt w Sanktuarium oraz Msza Święta. Obiadokolacja. Przejazd na nocleg w okolice Nowego Jorku.

 

DZIEŃ 4.
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Nowego Jorku: rejs statkiem na Statuę Wolności, zwiedzanie Manhattanu: Katedra św. Patryka, Punkt Zero (dawniej World Trade Center), Budynek Giełdy Nowojorskiej, Wall Street, Broadway, Empire State Building, budynek Biblioteki Narodowej, V Aleja, Central Park. Kolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 5.
Po śniadaniu przejazd przez stan Nowy Jork do najsłynniejszych wodospadów świata - Niagara. Po drodze zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej oraz Msza Święta. Wieczorem podziwianie iluminacji świetlnych nad wodospadem Niagara. Kolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 6.
Śniadanie. Zwiedzanie wodospadów Niagara, rejs słynnym statkiem Maid of the Mist pod sam wodospad oraz wyprawa na Kozią Wyspę. Przelot do Los Angeles. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 7.

Śniadanie. Zwiedzanie Los Angeles: historyczne centrum miasta, Beverly Hills, Sunset Blvd., słynny napis Hollywood, Chiński Teatr, Aleja Gwiazd. Przejazd na kolację i nocleg w okolice Kanionu Kolorado.

 

DZIEŃ 8.
Śniadanie. Przejazd do najsłynniejszego kanionu na świecie – Kanionu Kolorado. Podziwianie bezkresnych ścian kanionu z najciekawszych punktów widokowych.  Przejazd na nocleg w okolice Flagstaff, które znajduje się przy słynnej Route 66, którą podążali osadnicy na Zachód w czasach słynnej „gorączki złota”. Kolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 9.

Śniadanie. Przejazd przez tereny należące do rezerwatu Indian Navajo i Hopi do słynnych „czerwonych skał” w Dolinie Pomników, znanych z licznych filmów kręconych w krajobrazach Arizony. Kolacja i nocleg w okolice Page.

 

DZIEŃ 10.
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie jednego z najpiękniejszych amerykańskich parków – Bryce National Park. Podziwianie wspaniałych kolorów i bajecznego krajobrazu kanionu. Następnie przejazd malowniczą drogą przez Park Narodowy Zion w kierunku Las Vegas. Kolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 11.
Śniadanie. Całodzienny pobyt w stolicy rozrywki i hazardu – Las Vegas. W czasie wolnym oglądanie licznych przedstawień odbywających się na wolnym powietrzu. Kolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 12.

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Parku Narodowego Doliny Śmierci – najniższe, najsuchsze i najgorętsze miejsce w USA. Kolacja i nocleg w okolicy Parku Yosemite.

 

DZIEŃ 13.
Śniadanie. Zwiedzanie Parku Narodowego Yosemite z Doliną Yosemite – jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie: największy wodospad w Ameryce Północnej i gigantyczne sekwoje. Kolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 14.
Śniadanie. Przejazd do San Francisco. Msza Święta. Zwiedzanie San Francisco, m. in. hiszpańska misja Dolores, Golden Gate Bridge i Lombard Street, Rosyjskie Wzgórza, Dzielnica Chińska. Po południu czas wolny na zakupy. Kolacja i nocleg w San Francisco.

 

DZIEŃ 15.
Śniadanie. Przejazd do hiszpańskiej misji w Monterrey. Zwiedzanie misji i słynnego Oceanarium. Msza Święta. Kolacja i nocleg w San Francisco.

 

DZIEŃ 16.
Śniadanie. Transfer na lotnisko i odlot do kraju. Kolacja serwowana na pokładzie samolotu.

 

DZIEŃ 17.
Przylot do Polski.

 

 

ŚWIADCZENIA:

 

• śniadania kontynentalne (skromne), kolacje

• opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika na całej trasie

• transport klimatyzowanym samochodem lub autokarem

• bilety wstępu

• hotele 3* typu Ramada, Comfort Inn, Best Western, Quality Inn

• rezerwacje miejsc dla potrzeb odbycia codziennej Mszy Świętej

 

 

 

CENA: 4.900$ + 3.800 PLN

 

W CENIE:

* śniadania i kolacje

* opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika na całej trasie

* transport klimatyzowanym samochodem lub autokarem

* hotele 3* (lokalny standard)

* ubezpieczenie KL + NNW (osoby pow. 65 roku

   życia i osoby z chorobami przewlekłymi wymagają dodatkowego ubezpieczenia

* pokoje dwuosobowe z łazienką

* bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i parków narodowych

* rezerwacje miejsc dla potrzeb codziennej Mszy Świętej

* 1 napój do kolacji do wyboru (woda, piwo, napój gazowany)

* napiwki

* opłaty lotniskowe i opłaty graniczne

* Eucharystia i opieka duchowa - Ks. Dariusz Iwański, WT UMK Toruń

 

 Zapisy przyjmuje:

Agnieszka Mazur

Tel. 513 192 770;

 

 

 

Uwagi:

 

o plan jest ramowy i może ulec zmianie w niektórych punktach;

o organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne od niego;

o organizator podejmuje się załatwienia wizy dla wszystkich uczestników, chyba że do tego czasu zostanie zniesiony obowiązek wizowy dla Polaków.

 

 

N-Adventures sp. z o.o.

ul. Dekerta 19/9

87-100 Toruń

POLAND

tel. +48 501 386 019

email: biuro@n-adventures.pl

NIP 9562320737
KRS 0000643862

konto ING:
05 1050 1979 1000 0090 8011 2791

© 2018 n-adventures. All Rights Reserved.

Designed by